Червоний промінь

У селищі Балабине виконано ремонт мосту

“Оновлено міст по вулиці Миру в селищі Балабине!
Останній капітальний ремонт основних конструкцій робився в 1978 році.
Голова Кушугумської громади Володимир Сосуновський подякував ДП «Місцеві дороги Запорізької області», особисто директору Слободяну Олександру Володимировичу, підрядним організаціям та активним підприємцям, а саме: Дзюбі Андрію, Юрію Сапьяну та Роману Птиці за якісний ремонт та виконання побажань мешканців Кушугумської громади.” – повідомляють у громаді.
Насамперед на об’єкті були проведені розробка ґрунту вручну, укладання дренажу із поліетиленових труб діаметром 200 мм, улаштування щебеневих подушок під бетонування підмостового русла та бетонування русла.
Були виконані роботи із влаштування армокаркасів стін з бутової кладки та відкрилків з подальшим бетонуванням. Підготовка та ремонт бетонних поверхонь елементів транспортних споруд, що підлягають ремонту. Влаштування поновленого захисного шару залізобетонних конструкцій та пішохідної доріжки.
Окремо виконано водовідведення з проїзної частини. Також встановлено оцинковане перильне огородження та завершено роботи з відводу води з проїзної частини.
Нагадаємо, що у селищі міського типу Балабине Запорізького району проживають понад шість тисяч мешканців. Втім транспортною артерією користуються також жителі Кушугуму, Малокатеринівки та дачники.