Червоний промінь

Суд визнав винним “рибного” браконьєра з Біленького

Запорізька окружна прокуратура підтримала публічне обвинувачення у Запорізькому районному суді в провадженні про кримінальне правопорушення, вчинене у сфері охорони природного навколишнього середовища. Йдеться про затримання нелегального рибалки на Каховському водосховищі поблизу с. Нижня Хортиця в квітні. Про це повідомили в обласній прокуратурі.

Так, 27 квітня 2022, приблизно о 10:00, 40-річний житель с. Біленьке у вказаному місці займався незаконним рибним добувним промислом. В порушення вимог ст. 63 Закону України “Про тваринний світ” та п.п. 3.15 “Правил любительського та спортивного рибальства”, під час весняно-літньої нерестової заборони чоловік ловив з берега водосховища рибу за допомогою заборонених знарядь (двох сіток ліскових). Незаконний улов підозрюваного склав 143 837 грн, що є істотною шкоди рибному господарству України.

Чоловіка звинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним добувним промислом, що заподіяло істотну шкоду). 11 липня 2022 до Запорізького районного суду було скеровано обвинувальний акт. 23 грудня суд визнав підозрюваного винним та призначив йому покарання – 1 рік обмеження волі з випробувальним строком в 1 рік.

З повагою,

керівник окружної прокуратури

Наталя БОНДАРЕНКО.