Червоний промінь

Сучасність привела до нагород дві долинські гімназії

Ворог несе війну – Україна мужньо обороняється. Окупанти руйнують – ми відбудовуємо. Росіяни в’язнуть в глибокому пропагандистському болоті – українці розвиваються як духовно, так і інтелектуально. В умовах війни освітні заклади Запорізького району почали ще активніше боротися за перемоги, вчергове довівши: нас не зламати. Недавно в Київському Палаці Спорту завершилася XIII Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти-2022”. Свої нагороди здобули дві гімназії Долинської громади, які взяли участь у заході. Його підсумки підбили в Департаменті науки та освіти ЗОВА.

Мета виставки – об’єднати учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проєктів і програм, сприяти встановленню ділових контактів, збагаченню досвідом тощо. Під час неї заклади демонстрували свою наукову діяльність, інтерактивне обладнання, навчальні програми, дидактичні матеріали для НУШ, інструменти для використання в STEM-освіті. Якраз STEM-технології й привели до трофеїв працівниць освіти Долинської громади.

Так, Розумівську гімназію “Темп” представляла Лілія Васильченко – науковий керівник, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін.  Від Новозапорізької гімназії “Смарт” на виставці виступила Олена Варецька – доктор педагогічних наук, професор, проректор з науково-методичної роботи та за сумісництвом також науковий керівник. Обох освітянок було відзначено срібною медаллю в номінації “STEM-проєкт: від ідеї до втілення”. Крім того, жінки отримали привітання від оргкомітету виставки, адміністрації та співробітників КЗ “Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” ЗОР.

Приєднуємося до поздоровлень, зичимо натхнення, наснаги, витримки, успіхів, як трудових, так життєвих, і, звісно, мирного неба над головою. Зараз на підростаюче покоління лягає величезна відповідальність. На його долю випало створення нової країни – більш освіченої, креативної, титулованої, сильної та сучасної. Все це обов’язково буде після нашої спільної Перемоги. Тож нехай учні будуть вдячні за всі знання, які ви їм даєте. Ваші зусилля титанічні, а праця – неоціненна. Прийміть наші щирі вітання! Слава Україні!