Червоний промінь

Спортивній молоді подарували до Миколая футбольний турнір в Балабиному

Буремні воєнні часи віднімають у дітей найкращу життєву пору. Через клятих рашистів дітлахи зустрічаються та збираються разом набагато рідше. Тож в смт Балабине вирішили подарувати маленьке свято для спортивної молоді. Справжні футбольні баталії розгорілися на футбольному полі селища. Сьогодні, 17 грудня, там відбулися змагання з міні-футболу серед хлопців 2007-2010 року народження.

Турнір до Дня Святого Миколая 19 грудня відкривав особисто голова Кушугумської громади Володимир Сосуновський. Також на змагання завітали інші почесні гості: провідні фахівці відділу фізичного здоров’я населення Запорізької обласної ради Ірина Клер та Едуард Ліфенцев. Вони привітали присутніх з прийдешнім святом та подякували за поширення активного способу життя в громаді.

Що ж до самих змагань, у них взяли участь три команди Кушугумської громади. За результатами турніру колективи посіли наступні місця:

  • І місце – команда “Каламбур”;
  • ІІ місце – команда “Біба-Боба”;
  • ІІІ місце – команда “Металург”.

Всі гравці турніру показали віртуозну гру, від якої вболівальники отримали масу приємних вражень. Переможці та призери змагань були нагороджені медалями.

Кушугумська селищна рада висловлює щиру подяку всім, хто допоміг в організації та проведенні змагання.