Червоний промінь

Співуча молодь Кушугумської громади вразила міжнародні конкурси

Культурний код нашої нації – зброя, не слабша від ЗСУ. Сьогодні разом із військовими б’ються пліч-о-пліч за незалежність і цілісність України наші художники, танцюристи, поети, музиканти, піснярі та інші митці. Свій вклад до Перемоги внесла талановита молодь Кушугумської громади. 6 грудня в селищній раді нагородили переможців двох мистецьких заходів: Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв “Київ Єднає” та Міжнародного конкурсу мистецтв “На хвилі творчості”. Про церемонію розповіли на сторінці громади в Facebook.

Щасливими власниками дипломів та подяк стали вихованці КЗ “Центр культури, спорту та дозвілля” Кушугумської ТГ. Марія Ракша та Сергій Годенко стали лауреатами премії від БФ “Наш Слід” в рамках конкурсу “Київ Єднає”. Анастасія Жигальцова брала участь в мистецькому змаганні “На хвилі творчості”, за що отримала диплом третьої категорії від БФ “Українська формула добра” та ГО “Динаміка успіху”. Не обійшли увагою й Дмитра Бабчука – заступника директора “Центру культури, спорту та дозвілля”. Йому дали подяку за особистий внесок у розвиток дітей та молоді.

Окрім цього, переможці отримали статуетки “Золотий мікрофон” та приємні солодкі подарунки. Нагороди вручав особисто голова Кушугумської громади Володимир Сосуновський.

Тож щиросердно вітаємо талановиту молодь з досягненнями. Бажаємо здоров’я, щастя, розвитку, натхнення творити, експериментувати та отримувати задоволення від улюбленої справи. З нетерпінням чекаємо ваших живих виступів під мирним українським небом. Разом – до Перемоги! Слава Україні!