Червоний промінь

Широківська громада прийняла бюджет-2023

Депутати Широківської сільської ради в четвер, 15 грудня, зібралися на чергову сесію. Під час останнього пленарного засідання в 2022 було розглянуто і ухвалено ряд важливих планів та рішень. Насамперед громада прийняла бюджет на 2023 рік. Крім цього, погоджено плани низки комунальних підприємств, Програму підтримки тероборони та ще декілька рішень. Про це повідомили на офіційній сторінці Широківської ОТГ в Facebook.

Кошторис громади прийнято з урахуванням впливу масштабних активних бойових дій. Порівняно з минулими роками, він зменшився. В Широківській сільські раді відзначають, що наразі важко спрогнозувати, чи можливо забезпечити на 100% надходження запланових коштів. Це пов’язано з переїздом підприємств з зони ведення бойових дій, скорочення працівників, скорочення проведення господарчої діяльності та іншими проблемами з наповненням місцевої казни. “Війна в Україні позначається на економічному стані територій та бюджетах всіх рівнів. На жаль, наша громада не є виключенням. І наступного року на нас чекає багато викликів та завдань”, – зазначено в повідомленні. 

Зважаючи на воєнний стан, в якому останні 9 місяців живе Україна, депутатський корпус підтримав проєкт рішення Програми підтримки Територіальної оборони. В рамках її реалізації військові підрозділи можуть розраховувати на допомогу громади для того, щоб Захисники були забезпечені необхідними ресурсами для ефективної боротьби з ворогом.

В селищі Сонячне з’явилась вулиця Андрея Шептицького. Раніше вона носила назву Приміська. В сільраді вказали на численні звернення громадян, які спонукали депутатів до присвоєння вулиці більш символічної назви.

Не забули розглянули й низку питань для приведення у відповідність новим нормам законодавства документації відділу освіти. На зібранні внесли актуальні зміни до Програми соціального захисту населення “Назустріч людям” та ухвалено ще низку важливих рішень.