Червоний промінь

Перший ювілей святкують дружні та вправні лікарі Широківської клініки

5 років спільної турботи про найвище – людське життя. Для професійної, дружньої та позитивної команда Клініки “Сімейний лікар Широківської громади” сьогодні дивовижно збіглися дати. Першого грудня колектив святкує перший ювілей. Протягом цього часу медики на справі довели: вони повністю віддані високій місії оберігати здоров’я мешканців громади й не тільки. З круглою датою фахівців тепло привітав голова Широківської ОТГ Денис Коротенко.

Перша п’ятирічка згуртованої праці принесла й перші виклики. Янголи в білих халатах, не шкодуючи ані здоров’я, ані часу, працювали навіть в найскладніших умовах. Їх не зупинила ані пандемія COVID-19, ані 9 місяців повномасштабної російсько-української війни. Позаду – тяжкий шлях, багато роботи, подолані проблеми та виклики. Але разом з цим пригадуються й великі звершення.

“За ці роки ви стали справжньою командою небайдужих професіоналів, завжди готових служити людям. Як би не було важко – ви завжди на своєму місці та допомагаєте всім, хто цього потребує. Так, попереду ще купа праці, але ще більше буде досягнень та перемог. А головне – Перемога над ворогом, повернення до мирного життя та невпинний розвиток. І я знаю, що разом з такою командою ми зможемо пройти цей шлях. Дякую за працю! Пишаюсь командою Клініки «Сімейний лікар Широківської громади»!”, – підкреслив Коротенко в своєму вітальному зверненні до лікарів.

Очільник громади побажав спеціалістам щастя, вдячних клієнтів, здоров’я, миру та ще багато ювілеїв попереду.

Приєднуємося до щирих привітань, зичимо професійного росту, ніколи не зупинятися на досягнутому, завжди досягати поставлених цілей. Будьте такими ж добрими, надійними, натхненними на працю та обов’язково вірте, що скоро Україна переможе. На нашу долю випав надскладний період, коли щодня на кону життя людей. А тому вклад всіх наших медиків в Перемогу надзвичайно важливий. Низький уклін за вашу титанічну працю! Зі святом, дорогі широківські медики! Слава Україні! Героям слава!