Червоний промінь

Освітянам району передадуть ноутбуки під новий навчальний рік

Дитячий фонд ООН надає гуманітарну допомогу для відновлення навчання у вересні 2022 року. Представники ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерством освіти і науки надають ноутбуки педагогічним працівникам закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області, розповідають у Відділі комунікацій Запорізької обласної ради.

Необхідне цифрове обладнання отримують переміщені вчителі з тимчасово окупованих територій, а також ті, чиї заклади освіти зазнали руйнувань у результаті агресії РФ. Наразі учасникам освітнього процесу в області вже передано 409 пристроїв. Ноутбуки передали освітянам Розівської, Василівської, Степногірської, Пологівської та Федорівської громад. Найближчим часом техніку також буде передано освітянам з територіальних громад Бердянського, Василівського, Запорізького, Мелітопольського та Пологівського районів.

Гуманітарна допомога від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) надходить у межах підготовки до відновлення навчання у вересні 2022 року та становить близько 2 млн доларів США.

Підтримка ЮНІСЕФ стала можливою завдяки фінансуванню урядів Японії, Норвегії та Ірландії. Усього освітянам України передано понад 5 тис. ноутбуків.