Червоний промінь

Оновлений кабінет дитячої стоматології запрацював в Миколай-Полі

Широківська громада продовжує розвиватись навіть в надскладні воєнні часи. Покращуються об’єкти інфраструктури, підвищується якість послуг для населення. Не стоїть на місці й місцева медицина. Днями в селі Миколай-Поле запрацював оновлений кабінет дитячої стоматології. Відтепер послуги фахівця доступні для всіх, включно з новими мешканцями ОТГ. Про це розповіли в офіційній групі громади в Facebook.

Кабінет оснащено сучасним обладнанням, яке було отримано в рамках проєкту “Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів територіальним громадам, які включені до Ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» для підтримки нагальних потреб сімей з дітьми”. Проєкт реалізовується Дитячим Фондом ООН в Україні разом з Асоціацією міст.

Окрім цього, приміщення було відремонтовано – і тепер воно виглядає як новеньке. Також тривають роботи з ремонту приміщення медичного закладу. Зокрема, вже завершені роботи з перекриття покрівлі, частково виконані фасадні роботи. “Амбулаторія Клініки «Сімейний лікар Широківської громади» продовжує позитивні перетворення. Працюємо з вірою в Перемогу! Далі – більше!”, – сказано в дописі групи.