Червоний промінь

Окружна прокуратура представляє інтереси Широківської громади в суді

Окружною прокуратурою за результатами опрацювання інформації територіальних громад щодо наявності на території Запорізького району об’єктів безхазяйного майна встановлені підстави для представництва інтересів держави в суді у сфері комунальної власності.

Зокрема, встановлено, що на території Широківської територіальної громади розташований одноповерховий житловий будинок, що перебуває на обліку як безхазяйне майно з вересня 2020 року.

З метою пошуку власника майна вищезазначеного житлового буднику на території Широківської сільської ради, органом місцевого самоврядування 18 листопада 2020 подано оголошення в районну газету “Широківська громада інформує”.

Враховуючи, що з дня взяття на облік житлового будинку та з часу опублікування оголошення про взяття даного об’єкта нерухомого майна на облік як безхазяйного минуло більше року, при цьому жодних звернень з питань належності зазначеного майна до Широківської сільської ради не надходило, та орган місцевого самоврядування самостійно не звернувся до суду, Запорізька окружна прокуратура Запорізької області звернулась до Запорізького районного суду в інтересах держави в особі Широківської сільської ради про передачу безхазяйної нерухомої речі вартістю понад 292 тис. грн у комунальну власність територіальної громади.

З повагою,

перший заступник керівника

окружної прокуратури

Максим СОКОЛОВ.