Червоний промінь

Обласна влада дообладнує “Пункти Незламності” в Запорізькому районі

Закони ведення війни для росіян не писані. Ударами по критичній інфраструктурі ворожа армія хоче “заморозити” якомога більше простих українців. Обласна влада змушена швидко шукати відповідь на такі дії противника. В регіоні оперативно розгортаються “Пункти Незламності” (ПН). Днями нове обладнання отримали ПН чотирьох громад району, повідомили в Департаменті культури та інформаційної політики ЗОВА.

Триває дообладнання місцевих “Пунктів Незламності” резервними засобами обігріву. За рахунок обласного бюджету закуплено та доставлено 33 буржуйки в громади області, зокрема й Запорізького району. Так, Біленьківська, Долинська, Новоолександрівська та Степненська ОТГ тепер можуть забезпечити місцевих жителів теплом під час повного блекауту. Також засоби обігріву завезли в Вільнянську, Михайлівську, Михайло-Лукашівську, Павлівську, Петро-Михайлівську та Степногірську територіальні громади.

Всього заплановано придбання 500 таких буржуйок. Питання забезпечення тепла в ПН дуже важливе. В обласній військовій адміністрації впевнені: це значно підвищить стійкість громад перед лицем надзвичайних ситуацій.


“Пункт Незламності” – місце, яке розпочинає роботу в випадку тривалого відключення електрики на певних територіях. В таких пунктах люди матимуть змогу зігрітися теплим чаєм, зарядити гаджет, вийти в інтернет, відчути себе в безпеці й просто поспілкуватися між собою.