Червоний промінь

Назавжди в наших серцях – Ольга ЯКИМЕНКО

Час – невблаганний. Ось уже рік пройшов з трагедії, яка стала точкою неповороту для нас всіх. Втрата редактора, директора ТОВ «Редакція газети «Червоний промінь» Ольги Григорівни Якименко була раптовою, шокуючою та жахливою. На превеликий жаль, який страшенно ранить серце, COVID-19 забрав на Небеса чудову людину, турботливу маму, вірну дружину, неповторну сестру, журналіста, друга, благодійника. Відтоді наше існування розділилося на «до» та «після».

Її багаторічна праця у редакції районної газети «Червоний промінь» завжди була відзначена як вдячними читачами усього Запорізького району, так і на різних рівнях. Почесний громадянин Запорізького району, член Національної спілки журналістів України, Заслужений журналіст України, лауреат обласної журналістської премії ім. А.С. Клюненка – за своє життя Ольга Григорівна отримала безліч звань та нагород. Мала листи-подяки від Президента, грамоти від облради, облдержадміністрації.

Вона безперестанно тримала руку на пульсі життя району, слідкувала за всіма подіями. Кожен випуск газети наповнювала цікавими замітками, актуальними проблемними статтями. В газеті вона пропрацювала все своє життя, тож мала свій фірмовий почерк, інтелектуальний і одночасно душевний. Її професіоналізм, самовіддача, прагнення зробити світ кращим відчувалися в кожному тексті буквально з півслова.

Великий багаж досвіду допомагав майстрині пера в усьому. Тим, хто щойно ставав на журналістську стежку, приходячи працювати в редакцію, Ольга Григорівна намагалася передати максимум з того, що знала сама. Могла знайти індивідуальний підхід до кожного. Наче рідна, в скрутну хвилину повсякчас приходила на допомогу колегам, друзям, ветеранам редакції. Вона була справжнім Учителем та Другом з великої літери. Сьогодні слова скорботи висловлюють близькі люди.

Будемо пам’ятати її завжди за щирість, доброту, вміння знайти в кожній людині щось світле, чисте, вічне. Нехай же шана й визнання цієї величної Людини назавжди залишиться в віках, сяючи сонячним світлом. Вічна пам’ять та Царство Небесне Вам, дорога Ольго Григорівно!

Колектив редакції.