Червоний промінь

Молодь запрошують до патріотичного руху “Байда”

До Кушугумської громади завітала представниця головного управління Національної поліції України в Запорізькій області Ольга Зінченко. Мета візиту – впровадження осередку дитячого руху “БАЙДА” на території громади.
Які цілі цього молодіжного руху: долучити юних запоріжців і дітей переселенців до здорового способу життя, патріотичного виховання та відповідальності в молоді. Крім цього, формування правової свідомості та культури в дітей, організація змістовного довкілля, розвиток та вдосконалення талантів, підтримка здорового способу життя, а також участь в конкурсах, фестивалях, змаганнях на території області.
За словами представників Нацполіції, діти будуть разом розвиватися, подорожувати, опановувати нові види спорту, вивчати історію своєї Батьківщини, навчатися азам журналістського мистецтва, знаходити нові знайомства та багато-багато іншого.
Кушугумська громада пообіцяла попрацювати над тим, щоб незабаром організувати дитячий осередок руху. Буде ініційоване проведення зборів батьків і дітей для обговорення цієї ініціативи.

——————————————————————————–

Відомо, що у червні ц.р. представники обласної та місцевої влади, а також Головне управління Національної поліції в Запорізькій області та громадських об’єднань підписали багатосторонній Меморандум щодо впровадження та розвитку дитячого руху «Байда» на території міста Запоріжжя. 

У Національній поліції в Запорізькій області  зазначають, що для вступу в “Байду” підлітки віком від 12 до 17 років мають пройти певний відбір. 

Як повідомив очільник ЗОВА Юрій Малашко, вдалося створити нову та цікаву ініціативу для дітей, які через воєнний стан та офлайн освіту, майже весь свій час проводять вдома. Завдяки цьому руху діти зможуть здобути нові навички та вмінням і будуть зайняти чимось цікавим та корисним.

Що потрібно для відбору до руху “Байда”:

– медичну довідку (проба руф`є) за групою (основна/підготовча/спеціальна);

– табель успішності за останній навчальний рік із середнім балом не нижче за 7 (якщо середній бал нижчий, але дитина має достатній рівень фізичного розвитку та творчо обдарована – то остаточне рішення приймає комісія). Про це повідомили на сайті ГУ Нацполіції в Запорізькій області.

Телефон для довідок 0502663167 (начальник відділу ювенальної превенції поліції Запоріжжя Ольга Зінченко).

Заняття безкоштовні.