Червоний промінь

“Клуб успішних пані Широківської громади ” зібрав більше 20 тис.грн для захисників

«Клуб успішних пані Широківської громади»  зустрів Різдвяні свята не тільки весело і яскраво, а й з користю для Сил Оборони! Цього разу панянки провели благодійний захід “Вечорниці” — на підтримку мешканців Широківської громади, які наразі боронять Україну на фронті. Захід відбувся в Лукашівському центрі дозвілля. Під час зустрічі лунали українські пісні, виконували національні танці, а гостей пригощали смачними українськими стравами.
 «Це яскравий приклад того, як жінки можуть об’єднатися заради спільної мети. Наші успішні пані є справжнім прикладом успіху та лідерства. Сьогодні дружня спільнота складається з 50 жінок, але вона зростає з кожним днем та набуває міжнародних масштабів, оскільки до неї приєднуються жінки з різних країн світу,” – повідомляє сайт громади.

До мешканців Широківської громади долучилися запрошені гості з сусідніх громад Запорізької області. Гуртом на ярмарку вдалося зібрати 20850 гривень, які підуть на допомогу нашим воїнам.

“Ми вдячні гостям і всім учасницям цього неймовірного дійства! Кожному, хто підтримав наш захід донатом, енергією, часом, голосом, терцією і па!

Вдячні за теплий прийом Лукашівському центру дозвілля! Дівчатам, які приготували смачнющі частування і напої! А які шикарні вбрання ви вдягли, дівчата!!! Як прикрасили наш захід! Які шикарні кози виготовили, яку фотозону облаштували! Дівчата, ми – велика сила!” – наголошують активістки.