Червоний промінь

Фермери Широківської громади передають на передову джип

Українські військовослужбовці незабаром отримають корисний подарунок від широківських фермерів – джип Toyota Hilux D4D. Власними силами вони знайшли автівку та спорядили відповідно до всіх військових потреб, розповів голова громади Денис Коротенко.

Попередньо джип було перефарбовано під камуфляжне маскування. Його укомплектували всім необхідним, “набили” продуктами харчування і вже готуються відправляти на фронт. “Сказано – зроблено. Щиро дякую причетним за такий подарунок для наших Захисників. Ця автівка зараз дуже потрібна на передовій. Для маневреного бою. Для захисту нашої Землі. Стоїмо кожен на своєму фронті! Наші підприємці та фермери – ну ви красунчики! Вірю, що разом переможемо, особливо – з таким потужним та надійним тилом!”, – написав Коротенко. Імена меценатів не розголошують за їхньою ж ініціативою.

Варто зазначити, що що це не перше авто, яке передають небайдужі широківські фермери на передову. Буквально вчора, 1 червня, вони придбали та передали фургон для військових медиків. А ще зібрали кошти і вже шукають для купівлі машину для швидкої допомоги.

В коментарях до допису мешканці громади захоплюються завзятістю фермерів, дякують та бажають, аби Україна якнайскоріше здобула перемогу над російським ворогом саме за допомогою цієї техніки.