Червоний промінь

Дитячий блокпост у Біленькому: ініціатива юних патріотів на допомогу ЗСУ

Від старого до малого жителі Біленьківської громади Запорізького району прагнуть наблизити Перемогу. У селі Біленьке діти організували блокпост. Юні патріоти влаштували свою точку оборони, щоб допомогти у зборі коштів для Збройних Сил України.

Війна увірвалася в наше життя, війна змінила ігри дітей. Вони взяли в руки бутафорну зброю замість ґаджетів, створили «групи оборони» і встали на дитячу варту, адже дуже хочуть перемогти ворога. Юні захисники облаштовують блокпости на дорозі, недалеко від своїх домівок. Маленьких біленьківців можна побачити здалеку…

Автомобільні колеса і табличка з написом: «Біленьківські вовки. 25 окрема бригада ТРО 5 округу. Україна в надійних руках. Ми – вільні! Ми – сильні!»

З десяток хлопчиків та трійко дівчат в середньому 9-11 років, які після уроків, сумлінно збираються компанією на своєму, власноруч облаштованому блокпості. Вони шукають будь-які можливості, аби показати себе справжнісінькою територіальною обороною. Вони мріють про належну форму та шеврони. А поки що одягнені в те, що мають: у когось каска, в іншого бронежилет, військова гімнастерка…

Юні тероборонці збирають гроші, і вже не вперше передають їх дорослим, які опікуються воїнами. Тож ми з вами маємо підтримати молодь і цю добру справу. Якщо проїжджаєте повз – не минайте, зупиніться, дайте відповіді на запитання дітей та донатьте Силам оборони.

Хлопчики та дівчатка мріють про життя без війни і мир на нашій землі, вірять, що незабаром зустрічатимуть жадану Перемогу. За такими відважними і небайдужими дітьми – майбутнє нашої держави.