Червоний промінь

Долинська громада відзначила шосту річницю створення

Вчора, 7 вересня, виповнилося 6 років з дня утворення Долинської ОТГ Запорізького району Запорізької області. Повномасштабна агресія Росії проти України змусила громадян забути про масштабні святкування. Але голова громади Богдан Федчук на офіційному сайті привітав жителів території. В своєму привітанні він подякував освіченим, цілеспрямованим, працьовитим мешканцям, назвавши їх “фундаментом, на якому будується наше майбутнє”.

“Шановні мешканці громади, прийміть найщиріші вітання з Днем громади! У цей день бажаю всім міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, миру, взаєморозуміння й добробуту, мудрості в прийнятті рішень, сили та наснаги в усіх наших справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на добрі починання і натхненну працю. Нехай цей святковий день буде щедрим на добро з любов’ю, сповненим надії й віри, що всі труднощі ми подолаємо та збудуємо міцну, квітучу і сильну громаду”, – поздоровив Долинський голова.

До повідомлення прикріплені фотографії з великих святкувань, які місцева влада влаштовувала для мешканців в мирний час. Час, коли художні колективи разом з вокальними ансамблями тішили глядачів яскравими виступами, отримували подяки, а посадовці, меценати й аграрії – нагороди за внесок в розвиток громади. Зараз російські окупанти унеможливили проведення таких заходів. Український народ переживає дуже непрості часи війни. Але непохитна віра в ЗСУ дає надію, що скоро на нашій землі знову буде спокійно, і ми, як і раніше, зберемося разом та відсвяткуємо багато свят. З Днем народження, Долинська громадо! Разом до Перемоги! Слава Україні!


Долинська ОТГ була утворена в серпні 2016 року внаслідок об’єднання двох сільських рад: Долинської та Розумівської. До ОТГ війшло 9 населених пунктів: 7 – Долинської сільської ради і 2 – Розумівської сільської ради. На території громади активно функціонує соціальна інфраструктура, зокрема, заклади дошкільної та загальносередньої освіти, будинки культури, сільські клуби, бібліотеки, ЦПМСД, ФАПи, пункт здоров’я та АЗПСМ. Для вірян також діють заклади духовності: 4 церкви УПЦ КП та Молитвенний дім в с. Нове Запоріжжя.