Червоний промінь

Дітей Широківської громади відзначили за яскраві мрії

Щирі, яскраві дитячі посмішки – те, заради чого варто жити та працювати. Як їх викликати, відомо кожному: здійснювати мрії. Таких мрійників днями відзначила Широківська ОТГ. В сільській раді підбили підсумки конкурсу дитячих малюнків від Ротарі Клуб “Запоріжжя-Хортиця” та Запорізький благодійний фонд “Єдність” за майбутнє”. Про це йдеться в відповідному дописі на сторінці громади в Facebook. Від Широківської громади в змаганні взяли участь 20 юних мрійників.

Головна тема конкурсу цьогоріч – “Моя мрія”. Всі школярі могли намалювати свої найзаповітніші бажання та відправити їх на голосування. Кожен та кожна з них доволі креативно зобразили свої ідеї на папері. Не дивно, що найчастіше діти малювали Перемогу України в війні – так, як бачать її вони. Тому картини вийшли дуже різноманітними. Завдяки своєму хисту мрійників в конкурсі перемогли:

  • Анастасія ДЕРКАЧ, 16 років, мешканка с. Зеленопілля;
  • Арсеній ХІМЕНКО, 8 років, Широківська гімназія;
  • Анастасія АЛЄКСЄЄНКО, 11 років, Широківська гімназія;
  • Анна ФЕРЕНЧУК, 16 років, Володимирівський ліцей “Успіх”;
  • Олександр ЛУЦЕНКО, 13 років, Лукашівська гімназія “Мрія”.

Переможці, як і інші учасники, отримали дипломи, солодощі, готовий календар на 2023 рік. А щоб діти завжди могли поділитися мріями зі світом, їм також подарували пензлики, олівці, фарби та професійний папір для малювання/альбом. 

Місцева влада подякувала всім юним талантам за щирість, незвичний підхід та обдарованість. “Пишаємось, що в Широківській громаді так багато креативних дітей. Схрещуємо пальці та сподіваємось, що скоро наші бажання потраплять у правильні місця. І вже наступного року ми разом відсвяткуємо найбажаніше свято – День Перемоги! Також вдячні організаторам за чудову ініціативу”, – сказано в дописі.

Найкрасивішим роботам відведуть особливе місце – вони потраплять на фірмові календарі. Готові вироби організатори роздадуть на благодійних заходах та передадуть в заклади, які працюють з дітьми в зоні бойових дій.