Червоний промінь

Держава втратила на фронті відважного балабинця Анатолія Харлана

Кушугумська ОТГ втратила ще одного славного сина, патріота, прекрасного друга, чоловіка та батька. 49-річний Герой, мешканець смт Балабине Анатолій Харлан з початку повномасштабного вторгнення відважно боронив неньку Україну. Трагічною новиною поділився голова громади Володимир Сосуновський. Ціною свого життя він здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка – віддав своє життя за цілісність і незалежність України.

Сосуновський підкреслив, що ім’я Анатолія Харлана буде вписане в історію громади та України на віки вічні. “Ми пам’ятатимемо його як сміливого воїна, людину з великою душею. І завжди будемо вдячні за оборону до останнього. Адже завдяки пану Анатолію ворог не дійшов до нашої землі та не диктує тут свої порядки. Співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять Герою!”, – сказав Кушугумський очільник.

В коментарях до допису люди висловлюють неймовірний біль з приводу втрати. Одні діляться спогадами про шкільні роки в одному класі з Анатолієм. Інші публікують світлини, де завжди усміхненого чоловіка можна побачити в компанії великого кола друзів. Нестерпно боляче усвідомлювати, що війна забирає життя найкращих. Тих, кому ще не час було йти, хто мав безліч життєвих планів, та, на превеликий жаль, не встиг втілити їх в життя. За одного нашого воїна ворог відповість сотнями, тисячами окупантів. Втрати, через які сьогодні доводиться проходити, не будуть ані забуті, ані пробачені. Україна обов’язково переможе російську нечисть та знову поверне дітям мирне небо над головою.

Герої не вмирають! Слава Україні! Героям слава!