Червоний промінь

Чергові браконьєри в Кушугумі могли нашкодити на 80 тисяч

В Запорізькій області поліцейські впродовж трьох днів проводили чергову низку “водних” рейдів. Цим займалися працівники сектору поліцейської діяльності на воді Запорізького районного управління поліції ГУНП в області разом з інспекторами Державного агентства рибного господарства. Метою було виявлення та попередження правопорушень у сфері охорони водних біоресурсів. Діяльність недобросовісних рибалок виявили й в смт Кушугум, повідомили в Нацполіції області вчора, 5 грудня.

Відомо, що 1 грудня близько 21:00 правоохоронці звернули увагу на ділянку акваторії Каховського водосховища неподалік селища. В воді знайшли 6 ліскових сіток загальною довжиною 600 метрів з рибою різних видів. Заборонені знаряддя лову було вилучено, всю живу рибу – випущено у водойми. Завдяки уважності поліцейських вдалося попередити збиток екосистемі державі, який складав близько 80 тис. грн, розповіли в Нацполіції.

Вже наступного дня, під час патрулювання тієї ж території водосховища, водні поліцейські та інспектори Держрибагентства виявили двох громадян. Вони здійснювали незаконний вилов живих біоресурсів з гумового човна. При цьому використувували, знов-таки, ліскову сітку, але вже меншу – довжиною 150 метрів. Відносно порушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 (порушення правил використання об’єктів тваринного світу) КУпАП.

Нагадаємо, в Запоріжжі та області діє заборона лову водних біоресурсів на зимувальних ямах у зимовий період 2022/23.