Червоний промінь

291 доба військового вторгнення: в Юльївці відновлюють дорогу, куди влучила ракета

ЗСУ відправили “полум’яні привіти” окупантам Мелітополя: 150 рашистів отримали поранення, 50 з них – в міській лікарні. Такі приємні новини принесла двісті дев’яносто перша доба великої війни РФ проти України. Герої на Запорізькому напрямку міцно утримують рубежі. Ворог, як і раніше, зосереджує основні зусилля на утриманні захоплених територій, доповіли в ЗОВА.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Темирівка, Новоандріївка, Білогір’я, Кам’янське, Гуляйполе, Оріхів, Щербаки, Новоданилівка, Дорожнянка, Залізничне, Ольгівське та Малі Щербаки. Надійшло 8 повідомлень про руйнування житла громадян та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів військовослужбовцями РФ.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 48 осіб, з них 10 – діти.

В планах російських нелюдів не лише залишити без світла й тепла мирне населення. 9 грудня ворожої атаки зазнало с. Юльївка Новоолександрівської громади. Удар прийшовся на місцеву дорогу, яка сполучає населений пункт та обласний центр. Наразі на місці події розпочато ремонтні роботи, фахівці провели попереднє обстеження дорожньої ділянки. Про це розповіли на сторінці громади в мережі. “Дякуючи оперативному реагуванню місцевої влади, працівників апарату та представників ЗОВА почалися роботи з відновлення покриття. Вони будуть завершені в найкоротші терміни. Єднаємося, гуртуємося допомагаємо один одному! Слава Україні!”, – сказано в дописі групи Новоолександрівської громади.