Червоний промінь

Зранку 15 лютого ворог ракетами атакував Запоріжжя

Зранку 15 лютого російські окупаційні війська атакували місто Запоріжжя. Внаслідок ворожого ракетного обстрілу отримали поранення шестеро осіб.

За попередніми даними окупанти поцілили в об’єктів інфраструктури, також пошкоджень зазнали житлові будинки. Місцеві мешканці, які стали очевидцями подій повідомили про деталі російської атаки кореспондентам Суспільного.

Один із жителів Запоріжжя каже, що в момент вибуху він був на роботі й вийшов на вулицю, коли побачив яскраві спалахи в небі.

“Спочатку полум’я було, а потім вибух. Я вийшов о пів на шосту, чи в шість кави попити. Дивлюся: я думав там десь далі, а воно, виявляється, тут десь. Нічого не постраждало, тільки собака з балкону втік швиденько й під шафу сховався” – розповів чоловік.

Водночас місцева підприємиця Юлія Щербина, яка орендує приміщення поряд з епіцентром удару, згадує, що була вдома, коли почула вибух. Жінка каже, одразу зрозуміла що приліт був саме там, оскільки вибух був дуже гучним.

“Ми одразу зрозуміли, що це десь у нас тут, бо дуже гучно було. Десь о 7.30 приїхала на роботу, а у нас тут два вікна вилетіли. Добре, що нікого не було. Ми залишили звернення, що у нас тут. Пообіцяли сьогодні-завтра зашити OSB. Наші дівчатка вже позбирали все скло, плівкою закрили вікна, бо холодно”, – розповідає підприємиця.

За словами голови Запорізької обласної державної адміністрації, Івана Федорова, основний удар спрямовувався на промислову зону, декілька ракет завдало пошкоджень будівлям, і одна з них вразила зелену зону. Він підкреслив, що житлові будинки місцевих мешканців будуть відновлені у найкоротші терміни.