Червоний промінь

Жорстока війна забрала життя молодого захисника

22 лютого 2024 року, захищаючи територіальну цілісність України, в ході ведення бойових дій поблизу  с. Новомихайлівка, Покровського р-ну Донецької області, від отриманих поранень помер Макаренко Віталій Геннадійович, 11.03.2003 р.н.

Віталій виховувався у прийомній родині, яка до війни проживала у с. Дунаївка Мелітопольського району. Коли почалась повномасштабна війна, родина півроку жила в окупаціі, у серпні 2022 р.  виїхали до нашої громади, у смт Кушугум.

30 травня 2023 року Віталій став на захист рідної країни, підписавши контракт.

Під час служби у лавах ЗСУ неодноразово отримував поранення, контузії, але після реабілітації повертався до боротьби за рідну землю.

19 лютого 2024 року в ході виконання бойового завдання за призначенням, ведення бойових дій в районі с. Новомихайлівка, Покровського р-ну Донецької області, отримав важкі поранення, а 22 лютого 2024 року помер у медичному закладі.

Йому назавжди 20… Віталій був справжнім Героєм, який за покликом серця став на захист своєї батьківщини. Талановитий хлопець гарно малював, любив музику, грав на гітарі, активно займався спортом. Був дуже добрим, щирим, справжнім патріотом, – повідомляє Кушугумська громада.

Висловлюємо слова співчуття рідним і близьким захисника.

Вічна пам’ять Герою!.