Червоний промінь

Жінки на фронті, які наближають нашу Перемогу

Ще рік тому Ольга Шляхова була провідним фахівцем великої компанії. Але навесні минулого року подала заявку, що бажає долучитися до Збройних Сил України.         «Родичі не знали про це, повідомила їм вже після того, як стала військовослужбовицею. Спочатку вони були трохи шоковані, але потім підтримали. Сказали, що я з дитинства була така – рішуча», – розповідає пані Ольга.
Така рішучість і привела Ольгу Шляхову до військового підрозділу. Зараз вона – старший солдат 151 окремої механізованої бригади. «У ЗСУ я не одна зі своєї родини. Вже декілька років військовослужбовцем є мій 23-річний син. Так що зараз ми вдвох захищаємо Україну!», – зізнається наша співрозмовниця. До речі, крім сина у пані Ольги є ще й дві доньки!
«Всім українкам та українцям хотіла б побажати терпіння та впевненості. Перемога буде тільки за нами. Але треба розуміти, що свою домівку треба захищати. Захищати самим, не чекаючи що хтось це зробить за нас. Треба робити це всім разом і тоді все у нас буде добре», – звертається до всіх Ольга Шляхова, любляча матуся, вправний бухгалтер та рішуча військовослужбовиця. І до неї дійсно варто прислухатись!.