Червоний промінь

У Запоріжжі відбулася акція, присвячена військовополоненим

У парку Трудової слави у Запоріжжі відбулася акція, яку організували родичі військовополонених з Азовсталі та металургійного комбінату імені Ілліча.

На галявині розташували 16 плакатів із зображенням українських захисників військової частини Національної гвардії України 3029, які нині перебувають у російському полоні. Чекає на повернення сина Валерія Олена Руднєва. Жінка каже: зв’язок з ним перервався ще 1 березня 2022 року:

“Відслужив 4 місяці строкової служби і підписав контракт, за ротацією потрапив туди і якраз почалася війна. В полон він потрапив, коли їм дали наказ виходу з Азовсталі. Ми стукаємо у всі двері, пишемо звернення до всіх, щоб повернули наших захисників”.

Анастасія Стрельбицька із Степного Запорізького району — сестра військовополоненого Руслана. Розповідає: брат служить у Нацгвардії два роки, з яких рік перебуває у полоні:

“Один з хлопців мені сказав, що, коли він був в Оленівці, втратив свідомість від того, що їх не годували, від голоду. У нього є хронічні захворювання, у нього є проблеми зі спиною, тому, в якому він зараз стані, на жаль, я не знаю”.

 «13 місяців полону. За весь рік з нашої частини були обміняні близько 30 людей. Уже майже 3 місяці знову немає обмінів нашої частини. Ми хочемо, щоб всі пам’ятали та не забували про тих, хто виборов для них життя”— діляться родичі військовополонених.