Червоний промінь

Подяка від командування захиснику Володимиру МИРОШНИЧЕНКУ з Малокатеринівки

У цей складний воєнний час особливо приємно отримувати гарні новини з фронту,  повідомлення про здобутки нашої армії, звитягу воїнів-земляків.
Днями Кушугумська селищна рада Запорізького району отримала листа-подяку від командира військової частини А1126. В ній висловлюється щира вдячність за земляка, мешканця смт Малокатеринівка, сержанта МИРОШНИЧЕНКА Володимира Олексійовича, який чесно і сумлінно виконує свій військовий обов’язок із захисту суверенітету і територіальної цілісності України.
«Своєю нелегкою службою Володимир Олексійович гідно примножує ратну славу поколінь захисників рідної землі, підтримує високий авторитет Збройних Сил України. Захищаючи нашу державу від рашистської навали, проявив себе відважним воїном, який віддано захищає український народ. Командуванням військової частини А1126 неодноразово був заохочений за самовіддану службу, сміливість, вміле виконання бойових завдань та зразкову військову дисципліну,» – йдеться у листі.
Кушугумська селищна рада висловлює щиру вдячність матері воїна Тетяні Вікторівні та бабусі Любові Мирошниченко за виховання патріота України, а також за те, що своєю турботою та молитвою огортають і оберігають захисника.
“Ми горді кожним мешканцем громади, який боронить Україну. Нехай кожен з них живим та неушкодженим повернеться додому. Перемоги та чистого неба над головою!” – повідомляють у громаді.
Фото Кушугумської громади