Червоний промінь

Нічний ракетний терор Кушугумської громади

Близько 2 години ночі 3 липня ворожа армія випустила ракети по приватному сектору Кушугумської громади у Запорізькому районі. Постраждали будинки у Малокатеринівці та Кушугумі.

За словами секретаря Кушугумської селищної ради Вікторії Кривенко, було чути три гучних вибухи. Приблизно 12 будинків пошкоджено.

Одна з ракет впала у подвір’я подружжя Юлії та Володимира. Люди кажуть, що одразу так злякалися, що й не зрозуміли, що снаряд лежить прямо у городі.

“Я о 00:30 тільки заснула, коли все вибухнуло, прибігає до мене в кімнату чоловік, а у нього руки та ноги в крові. Склом поранило. Я його почала витирати. Коли світало, то ми побачили, що у нас все пошкоджено: город, туалет, времянка, будинок…. Це батьківський дім. Тут я народилась, жила”, – каже пані Юлія.

Пан Володимир вийшов у двір і жахнувся, бо замість полуниці та помідорів на городі величезна вирва. Він навіть заміряв її. Каже, що глибина 7 метрів.

Селищна рада повідомляє: багато пошкоджень житлового сектору, знесені дахи, вибиті вікна та двері. Будемо разом вирішувати цю проблему.

Комісія селищної ради складатиме акти пошкоджень руйнування будинків, також розглядатиме питання допомоги з будівельними матеріалами (OSB, шифер, плівка, тент, деревина).

Звертатися за телефоном:  +38 (096) 646 51 98