Червоний промінь

Герой відійшов у вічність, але його подвиг назавжди залишиться в нашій пам’яті!

“Дев’ять довгих місяців очікування, болю та надії, але, на жаль, дива не сталося, прийшла сумна звістка про те, що аналіз ДНК позитивний.
Цион Олександр героїчно загинув під час наступальних дій в червні 2023 року. Це був самий початок того довгоочікуваного і такого важкого контрнаступу. Штурмова група Олександра потрапила в оточення біля Левадного, де він отримав тяжке поранення і не міг самостійно пересуватися. Розуміючи складність ситуації, Олександр прийняв рішення прикрити відхід групи і дав можливість багатьом вийти живими. Це вчинок справжнього Героя та відданого побратима!
Олександр став на захист Батьківщини з перших днів повномасштабного вторгнення. Не маючи військового досвіду, він добровільно мобілізувався до лав ЗСУ, швидко оволодів саперною справою та був одним з кращих у підрозділі. За власним бажанням був розподілений до 36-ї бригади Морської піхоти. Довгий час підрозділ, в якому проходив службу Олександр, виконував бойові завдання в районі Авдіївки, де він зарекомендував себе як відважний та відданий справі Воїн. Він був справжнім, щирим та чесним. На жаль, кращі покидають нас.
Олександр був чудовим батьком та чоловіком, у нього залишилися маленький син, донька та любляча дружина.
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добра, світла пам’ять про Олександра стане сильнішою за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто його знав, любив і шанував.
Спочивай з миром, Брате, ти назавжди в наших серцях,” – написав у ФБ Dmytro Vorobiov.
 
Прощання з Олександром відбудеться у п’ятницю, 8-го березня, о 10.00 на Трегубова, 42.