Червоний промінь

Фронт 24 червня: в ЗОВА повідомили про авіаудар по військовим РФ

Минула 122-га доба повномасштабної збройної агресії Росії проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та захищають нашу землю від російських окупантів, розповіли в ЗОВА.

На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу суттєвих змін не зазнала. Основні зусилля противник зосереджує на покращенні тактичного положення та виявленні слабких місць в обороні українських військ. 

За останні 24 години ворог здійснив 44 обстріли позицій українських захисників застосовуючи при цьому реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення. Проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1507 людей, з них 351 – діти.

Українські захисники в свою чергу здійснили авіаудар по живій силі та техніці противника. Втрати окупантів уточнюються.

За даними розвідки, командування російських окупаційних військ використовує війну в Україні для власного збагачення, вивозячи державне та приватне майно з тимчасово окупованих територій Запорізької області вантажним автотранспортом. Даний факт викликає незадоволення у рядах окупаційних військ серед нижчої ланки офіцерів та рядових бійців, які вважають, що їх використовують для власної наживи.