Червоний промінь

Допоможемо нашому земляку, який нині захищає Україну

Інженер-електронік філії «Хортиця» компанії «НІБУЛОН» (с. Біленьке Запорізького району) Костянтин Паталах захищає Україну з перших днів повномасштабного вторгнення рф. Зараз він служить у 110 бригаді ТРО 116 батальйону 2 роти.

«Не було навіть про що думати, я все вирішив одразу, як дізнався новини. Я сам родом із Запоріжжя. Тут пройшло все моє життя. Тут моя родина, мені є що захищати й до кого повертатись. 24 лютого прийшов на роботу, передав колегам усі паролі, доступи, необхідну інформацію і поїхав у військкомат, а з 25 лютого я не інженер-електронік, а технік у ЗСУ», – розповів Костянтин у телефонній розмові.

Військовий досвід Костянтин має: у 80-х роках служив три роки у Військово-морських силах на підводному човні електриком. Через це, до речі, отримав позивний «Матрос». Зараз як технік відповідає за ремонт усього обладнання, автомобілів, зброї тощо.

«Ми – стрілецька рота. Зараз служимо на північному напрямі, ближче до кордонів. До цього 18 місяців були на Донецькому напрямі. Зі мною, до речі, служать і колеги з філії – слюсар-ремонтник Володимир Легеза і апаратник оброблення зерна Михайло Федоров. Бойові завдання в нас різні, зокрема «бігаємо» на авто та знешкоджуємо «шахеди»», – розповідає Костянтин.

Зараз він разом із побратимами збирає кошти на ремонт авто, на якому власне й виконує більшість бойових завдань. Нижче ми залишимо дані для переказу донатів.

«Коли здобудемо перемогу і я повернусь до цивільного життя, перш за все хочу відпочити разом із родиною. Дуже хочеться на море. На наше, Чорне, у Крим. І в Кирилівку! А потім можна і на роботу», – ділиться планами Костянтин.

Допоможемо Костянтину та його побратимам відремонтувати автомобіль. Віримо в нашу перемогу й наближаємо її разом.

Картка роти:

4149609003394832