Червоний промінь

Для жінок з дітьми, які втекли від війни, у Запоріжжі відкрили ще один шелтер

В Олександрівському районі відкрився прихисток для жінок з дітьми, які виїхали з окупованих територій. Шелтер облаштувала громадська організація «Захист жінок України» у співпраці з міжнародними та всеукраїнськими благодійними організаціями.

Про це повідомляє пресслужба Запорізької міськради, передає 061.

Шелтер розмістився на першому поверсі гуртожитку. Приміщення з комунального фонду благодійниками надала міська рада. Також силами комунальних підприємств міста в будівлі відремонтували вхід, покрівлю, та виконали часткову заміну мереж водопостачання та водовідведення.

Як розповіла голова ГО «Захист жінок України» Любов Кінчевська, у шелтері є все необхідне для комфортного проживання 12 осіб – зручні двоповерхові ліжка, кухня з усім необхідним обладнанням, санітарні кімнати. Активну участь в облаштуванні прихистку взяли також і інші благодійні організації – УВКБ ООН, «Українська освітня платформа», «Карітас Запоріжжя», «Сподівання», «Право на захист», «Будуємо Україну разом» тощо.

«Завдяки успішній співпраці міської ради з волонтерськими організаціями ми відкриваємо такі шелтери, де є комфортні умови для проживання вимушених переселенців. Зокрема, тут зможе проживати найбільш вразлива категорія – мами з дітками. Ми дякуємо усім громадським організаціям, які долучаються до таких проєктів», – зазначив секретар міської ради Анатолій Куртєв.

Нині громадська організація займається облаштуванням ще одного шелтеру для сімейного проживання на 10 кімнат. Він розміщуватиметься в одній будівлі з оселею для жінок, але матиме окремий вхід.