Червоний промінь

Біленьківська громада втратила ще одного Героя – Юрія ГЛОДАНА

 21 лютого в с. Канівське Біленьківської ТГ відбулось прощання із захисником Юрієм Глоданом.
 Юрій Юрійович народився 23 січня 1992 року на березі Азовського моря, в місті Генічеськ Херсонської області. Перші п’ять класів навчався в Лисогірській школі. Далі продовжив навчання у Запорізькому Січовому колегіумі, який закінчив з срібною медаллю. Там і загартував справжній козачий характер. Юрій обирався і виконував обов’язки отамана колегіуму. Мав повагу серед однолітків і був для них взірцем. Потім здобув освіту юриста в Одеській юридичній академії, працював юристом. Під час навчання в Академії зустрів кохання всього свого життя – Валерію, з якою одружився в 2019 році. Потім фах юриста Юрій змінив на фах шеф-пекаря- кондитера ресторанної компанії м. Одеса. Все місто пам’ятає його смачні круасани та запашні паски.

На початку 2022 року в молодій сім’ї народилась донечка Кіра. Але щастя тривало недовго. 23 квітня 2022 року внаслідок влучання ворожої ракети в житловий будинок у Юрія загинула дружина, донечка та теща. Болюча втрата поставила крапку в його мирному житті. Не маючи навіть початкової військової підготовки, проявивши мужність і сміливість, 1 березня 2023 року Юрій став на захист України в складі полку “Азов”, потім – 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ.

12 вересня 2023 року старший стрілець – оператор Юрій Глодан загинув під час звільнення н.п. Андріївка поблизу м. Бахмут Донецької області. 22 лютого 2024 року похований поряд зі своєю родиною в с. Авангард Одеського району Одеської області , – повідомили в громаді.

Вічна пам’ять Герою!