Червоний промінь

Адвокат Денис Ткач – про волонтерство, допомогу ЗСУ

Денис Ткач розповів про те, як з першої хвилини війни став волонтером.

Денис Ткач – мешканець смт Балабине, адвокат, партнер, керівник Запорізького офісу адвокатського обʼєднання МІТРАКС, секретар Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Запорізької обл., член кваліфікаційної палати та волонтер.

 З перших днів війни за власний кошт закуповує одяг для військових, радіостанції, каски, бронежилети, плащі- невидимки та багато іншого. Останнім подарунком став автомобіль, який через декілька днів поїде на гарячий напрямок до хлопців, які захищають нашу країну.

– «Я вважаю, що це обов’язок кожного! Тому хочу, щоб військові знали: вони потрібні, про них дбають, їх підтримують, вони не кинуті напризволяще».

– «З перших днів війни тяжко, а зараз ще важче… Пам’ятаю, 4 день війни, ніч. Я зі своїм товаришем Євгеном, який з 2014 року захищає Україну на Сході, знаходжусь за смт Степногірськ, саме в той час війська російської федерації просувалися в даному напрямку, ми побачили перший ворожий танк. Завдяки зв’язкам Євгена передали локацію і його було знищино, я цим пишаюсь! Знаю, як важко нашим захисникам дається кожен клаптик землі, тому я їм допомагаю чим можу і закликаю кожного долучатись до волонтерства. Слава Україні! Слава Героям!» – зазначив Денис Ткач.