Червоний промінь

293 доба військового вторгнення: РФ, вірогідно, буде нічим стріляти вже до 2023

Вже двісті дев’яносто третю добу росіяни ведуть велику війну проти України. За останню добу ситуація га Запорізькому напрямку суттєво не змінилася. Мужні та героїчні Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. Не маючи змоги наступати, ворог націлений на утримання вже зайнятих територій. Про чергову добу на місцевій ділянці фронту доповіли в ЗОВА.

Інтенсивність обстрілів мирних населених пунктів на Запоріжжі знизилася. Як повідомили в ГУ Нацполіції в області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Жовта Круча, Червоне, Степове, Гуляйполе, Новоданилівка, Дорожнянка, Ольгівське, Полтавка, Мала Токмачка. Надійшло 23 повідомлення про руйнування житла громадян та об’єктів інфраструктури в результаті російських обстрілів.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 74 особи, з них 8 – діти.

Путінський режим відчуває нестачу арсеналу для подальшого ведення війни. Через високу інтенсивність використання артилерії Росія змушена використовувати старі снаряди. Вдаються навіть до тих, що були виготовлені понад 40 років тому та мають високий рівень відмов. Про це сказав високопосадовець міністерства оборони США в понеділок на брифінгу в понеділок, передає відоме інформагентство Reuters. Якщо РФ буде гатити по Україні так само часто й надалі, а вогневої підтримки від Ірану та Північної Кореї не буде, ворог вичерпає всі придатні боєприпаси вже до початку 2023, кажуть у Пентагоні.