Червоний промінь

290 доба військового вторгнення: Захисники знищили російський “Бук” біля Веселого

Противник вже двісті дев’яносто діб веде повномасштабну війну проти України. На Запорізькому напрямку – все ще без змін. Безстрашні Захисники Запорізького краю відважно утримують рубежі. Окупаційні війська вже за традицією “просмажуються” нашими Збройними Силами. Тому ворог зосереджує основні зусилля на утриманні окупованих земель. Про минулу добу на фронті доповіли в ЗОВА.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру  у районі населених пунктів Степове, Оріхів, Залізничне, Щербаки, Червоне, Гуляйполе, Преображенка, Дорожнянка, Ольгівське, Новоандріївка, Полтавка, Мала Токмачка, Тимирівка, Малі Щербаки, Плавні та Чарівне. Надійшло 32 повідомлення про руйнування житла громадян та об’єктів інфраструктури в результаті ворожих обстрілів.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 51 особу, з них 6 – діти.

Неподалік селища Веселе (Пологівський район) українським Захисникам вдалося знищити російський зенітний ракетний комплекс “Бук-М3”. Про це повідомив інформаційний портал РБК-Україна. В Центрі стратегічних комунікацій (СтратКом) ЗСУ розкрили подробиці влучного удару військових. “За допомогою одного із високоточних зразків озброєння, наданих нашими партнерами, поблизу населеного пункту знищено установку Бук-М3. В результаті ліквідовано саму установку та трьох свинособак з розрахунку комплексу”, – сказано у повідомленні. Дальність до цілі була близько 60 км, додали в СтратКомі.