Червоний промінь

141 доба військового вторгнення: війська РФ в області “вибивають” гроші з фермерів

Противник сто сорок першу добу веде повномасштабну збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі, захищають нашу землю та дають гідну відсіч російським окупантам. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін, розповідають в ЗОВА.

Так, противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Протягом минулої доби ворог здійснив 63 обстріли позицій українських захисників, застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення.  За повідомленням ГУ НП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру  у районах населених пунктів Новояковлівка, Степногірськ та Кам’янське. Зафіксовано два “прильоти” в одне з підприємств Дніпровського району м. Запоріжжя. Надійшло 18 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1354 людини, з них 397 – діти.

За інформацією української розвідки, російські війська на тимчасово окупованій території Запорізької області, погрожуючи застосуванням зброї, вимагають сплати нібито “податків” у фермерських господарств, обіцяючи натомість надати допомогу з паливно-мастильними матеріалами та зі збором урожаю. Побоюючись за своє життя, фермери здійснюють оплату податків, після чого окупанти зникають, не виконавши жодної обіцянки. 

Таким чином військовослужбовці РФ використовують населення окупованих територій для власного збагачення, вчиняючи незаконні дії та кримінальні правопорушення на території України. Рекетири, мародери та вбивці – ось справжнє обличчя армії Росії.