Червоний промінь

135 доба військового вторгнення: війська РФ “демілітаризували” свою ж позицію

Минула сто тридцять п’ята доба повномасштабної збройної агресії РФ проти України. Протягом останніх 24-х годин Захисники Запорізького краю утримували рубежі та захищали нашу землю, даючи гідну відсіч російським окупантам. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін, розповіли в ЗОВА.

Противник основні зусилля зосереджував на покращенні тактичного положення та виявленні слабких місць в обороні наших військ. За минулу добу ворог здійснив 53 обстріли позицій українських захисників, застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення. 

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області, окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Новомиколаївка, Новодарівка, Темирівка, Новокарлівка, Ноопрокопівка, Преображенка, Оріхів, Степногірськ та Таврійське. Надійшло 33 повідомлення про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1647 людей, з них 436 – діти.

За інформацією української розвідки, окремі підрозділи реактивної артилерії російських окупаційних військ не зовсім підтримують проведення так званої “спецоперації” та підсвідомо допомагають Збройним Силам України проводити демілітаризацію своїх же військовослужбовців. Не так давно підрозділ РСЗВ окупанта наніс вогневе ураження своїх позицій поблизу населеного пункту Нескучне. В результаті “прицільного” вогню один окупант загинув, двоє отримали поранення. Підтверджено знищення складу боєприпасів противника.