Червоний промінь

У Запорізькому районі через коротке замикання загорілися два гаражі

Вчора вдень, 13 жовтня, до служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в одному з населених пунктів Запорізького району.

Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що горять 2 гаражі на загальній площі 60 квадратних метрів. Ймовірною причиною пожежі стало коротке замикання.

Пізніше, того ж дня, о 21:14 до ДСНСники отримали повідомлення про пожежу в Запорізькому районі, де загорівся гараж на загальній площі 70 квадратних метрів. Причина пожежі встановлюється.

Загалом за добу на ліквідацію наслідків усіх подій від ГУ ДСНС залучалося 105 рятувальників та 21 одиниця техніки.

_______________________________________________________________________

Працівники ДСНС нагадують, що зниження температурних показників спонукає громадян активніше використовувати засоби опалення для обігріву осель, приміщень: електрообігрівачі, печі, газові прилади тощо. При цьому, в осінній період в рази збільшується статистика займань у житловому секторі, що часто спричинено нехтуванням людей правилами пожежної безпеки. Наслідки такого недбальства можуть бути вельми трагічними.

Памятайте про небезпеку,  виявляйте особливу пильність і обережність при використанні обігрівачів, пічного, газового й електричного обладнання та устаткування, перевіряйте справність електропроводки. Ретельно дотримувались правил пожежної безпеки!