Червоний промінь

У місті все стабільно

Анатолій КУРТЄВ : Запоріжці!
У місті все стабільно. Усі комунальні служби працюють у штатному режимі та забезпечують повноцінну життєдіяльність Запоріжжя. Роботи з укріплення міста не припиняються.
Але вкотре наголошую на тому, що це не привід розслаблятися.
Тому що в області ситуація напружена. Зараз темпи просування ворога у напрямку Запоріжжя знижені. Наші захисники стійко тримають оборону і наносять ворогу вогневі ураження. Але агресори лютують у маленьких містах та селах, які знаходяться в тимчасовій облозі. Окупанти не пускають комунальників на об’єкти, які потребують ремонту. У людей немає води та газу, вони знаходяться під постійними обстрілами.
Також сьогодні Міністр енергетики України Герман Галущенко повідомив, що працівники Запорізької АЕС вже 4 дні утримуються в заручниках. Вони психологічно і фізично виснажені.
Окрім того, у Бердянську противник активізував у соціальних мережах велику мережу ботів, які намагаються посіяти паніку та зневірити народ міста.
Тож ще раз – ситуація у регіоні складна. Перевіряйте усю інформацію. Тримайтеся напоготові. Будьте мобілізовані, згуртовані, дотримуйтеся усіх правил воєнного часу, долучайтеся до укріплення міста та вступайте в ряди територіальної оборони.
Разом ми обов’язково зробимо так, щоб ворог сповна відповів за свої терористичні дії.
А закінчити хочу все ж таки доброю новиною. Станом на 8 березня, з початку вторгнення Росії в Україну у Запорізькій області народилося 256 дітей – 156 хлопчиків та 100 дівчаток. Серед новонароджених є три двійні!
Життя триває. Ми вистоїмо. Все буде Україна.