Червоний промінь

Цивільна інформація станом на 09:00 год., 06.03.2022 р.

 
♦️ГУЛЯЙПОЛЕ: світла, води, газу не має, всю ніч люди в укриттях, район вул.Спартаківської вночі вибухи, вибиті вікна, пошкоджений ринок, церква… Район бочан вул. Чапаєва, вибухів не було. Влада на місці, вживаються заходи щодо відновлення більш менш нормальної роботи громади. Не нехтуйте укриттям, підтримуйте і допомогайте один одному.
♦️ПОЛОГИ: підтвердженої інформації станом на вказану дату час не має, голова отг на місці, вживаються заходи щодо забезпечення більш менш нормальної життєдіяльності міста. Не нехтуйте укриттям, підтримуйте і допомогайте один одному.
♦️ОРІХІВ: інколи з’являється зв’язок, відсутнє, світло, газ. Не нехтуйте укриттям, підтримуйте і допомогайте один одному.
♦️Запевняю, всі проблеми які існують в громадах відомі як районному так і обласному керівництву, вживаються заходи щодо їх вирішення, не панікуйте, зберігайте спокій, спілкуйтесь і підтримуйте один одного.
♦️Вирішується питання щодо направлення гуманітарної допомоги, слідкуйте за оновленням.
🔸 Мій телеграм: https://t.me/kurdasadvokat
🔸Увага РЕПОСТ допомагає більшій кількості людей дізнатись цивільну інформацію, заспокоїтись, зменшує хвилювання, так що будь ласка не нехтуй репостом 
Сергій Курдась