Червоний промінь

Ситуація щодо російського вторгнення 4.03.2022 станом на 18:00 – ЗСУ

Ситуація щодо російського вторгнення
4.03.2022 станом на 18:00 – ЗСУ
9-й день триває потужний спротив російському вторгненню, а також героїчного протистояння підрозділів, які підпорядкованні Командуванню угруповання військ “Південь” й Українського народу.
▪️Протягом сьогоднішнього дня ворог не полишає планів щодо оточення всіх населених пунктів Запорізької області та міста Запоріжжя і продовжує нарощувати зусилля з метою завдати удару по флангам наших підрозділів, що обороняються, розгромити їх та продовжити наступ на Запоріжжя.
▪️В той же час жорнова підрозділів Командування угруповання військ “Південь”, ТрО та інших силових підрозділів щодо перемелювання різноманітного російського окупаційного матеріалу працюють ефективно і вправно, незважаючи навіть на те, що на деякіх ділянках довелося здійснити організований відступ, аби посилити оборону. Тож під час оборонної операції військові угруповання “Південь”наносять вогневе ураження противнику всіма наявними засобами на маршрутах його просування та по районах зосередження. Противник деморалізований і несе втрати.
▪️Радіаційний фон в межах зони Запорізької АЕС та міста Енергодара – в нормі. Місто захоплено військовими силами Російської Федерації. Виходячи з дій РФ, можна зробити висновок, що для всієї російської верхівки Гаага наближається все швидше.
▪️Очільник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух провів нараду з керівниками структурних підрозділів щодо забезпечення життєдіяльності регіону. Головна мета – забезпечити стабільне функціонування критичної інфраструктури та забезпечити область всім необхідним в умовах ведення бойових дій.
▪️Місцеве населення міста Запоріжжя та Запорізької області всіма способами показує, що Росії й її окупантам тут не раді. Містяни продовжують готуватися до зустрічі з ворогом, обладнуючи барикади.
Зло має бути покарано!
Разом до перемоги!
Слава Україні!
Олександр Старух