Червоний промінь

Розпочався третій тиждень війни

Запоріжці!
Розпочався третій тиждень війни.
Військові та мешканці нашого краю продовжують стримувати наступальну операцію ворожих військ у напрямку Запоріжжя. Суттєвих змін у положенні наших військ та військ противника не відбулося.
Місто працює і готується до оборони.
Одразу хочу повідомити, що з 14 березня, на час дії воєнного стану, ми тимчасово призупиняємо у Запоріжжі освітній процес.
Тепер щодо ситуації у медичних закладах. У запорізьких лікарнях продовжують надавати допомогу нашим захисникам. Заклади знаходяться у стані повної готовності та забезпечені лікарськими засобами і необхідними матеріалами для перев’язок та накладання швів. На випадок аварійного відключення світла в лікарнях є дизель-генератори. Також є запас паливно-мастильних матеріалів.
Запоріжці, які отримують соціальні виплати! Уряд прийняв рішення про те, що у період воєнного часу вам не потрібно особисто звертатися за цими виплатами. Тому не ходіть до управлінь соцзахисту. Ви все отримаєте вчасно у визначені законодавством терміни, без звернень.
Що хочу сказати наостанок. Ворог не зупиняється і атакує міста, в яких ще вчора було відносно спокійно. Сьогодні вранці окупанти атакували аеродроми Івано-Франківська та Луцька. Три удари було здійснено по сусідньому Дніпру. Там є влучення біля дитячого садку, багатоквартирного будинку та взуттєвої фабрики. Є попередня інформація про те, що у Луцьку та у Дніпрі загинуло по одній людині. Міські голови Івано-Франківська та Луцька повідомили про те, що на превеликий жаль, в їхніх містах вчасно не спрацювала сирена.
Тому ще раз дуже вас прошу: так, зараз у Запоріжжі все спокійно і, на щастя, вже кілька днів не лунала тривога. Але будьте обережні. Не виходьте без потреби на вулиці, не виїжджайте на дороги, реагуйте на сигнали сповіщення.
Бережіть себе.
Разом вистоїмо!