Червоний промінь

російські військові здійснили обшук у будинку священика Православної Церкви України

14 березня 2022 року, в місті Бердянськ близько 7:00 російські військові здійснили обшук у будинку священика Православної Церкви України Олега Ніколаєва – головуючого Ради християнських церков і організацій м. Бердянськ – і після цього вивезли його у невідомому напрямку.
Щодо гуманітарного конвою, що прямував до Маріуполя, слід зазначити, що окупанти третій день не дають можливості доставити ліки, продукти харчування та вкрай необхідні речі для мешканців міста. На даний час колона зупинена ворогом та знаходиться за 60 кілометрів до пункту призначення.
Тим часом сьогодні о 13:00 росіяни пропустили 160 приватних авто з Маріуполя, частина з яких на даний час дістались до міста Запоріжжя.
В окупованому Бердянську відбувся мітинг протесту, а ось у Мелітополі провести мітинг на підтримку мера Івана Федорова окупанти не дали. Озброєні російські військові оточили площу та відтіснили людей. Свої дії окупанти супроводжували попередженнями по гучномовцям про заборону мітингів.
В Енергодарі російські загарбники за допомогою бронемашини пошкодили пам’ятник учасникам АТО, який розташований поряд зі школою №2, а також знімають чергове «кіно» для пропагандистських російських каналів про те, як вони роздають гуманітарну допомогу цивільному населенню. Водночас українську гуманітарну допомогу, яка надійшла з Запоріжжя, сьогодні отримали близько 240 багатодітних родин. А завтра, 15 березня 2022 року, з 9.00 до 12:00 на базі п’ятої школи ця робота продовжиться.
Також окупанти підірвали частину боєприпасів на майданчику Запорізької АЕС біля руїн навчально-тренувального центру та енергоблоку №1. У цей час персонал залишав робочі місця.
Окрім того, за інформацією місцевих жителів із різних громад Запорізького краю, почали з’являтися люди, які ведуть інформаційно-психологічні акції з метою підриву довіри населення до представників державноі‌ влади України та місцевих громад, поширюють дезінформацію.
Боротьба триває!
Вірте у наших воїнів!
Зло має буде покарано!
Слава Україні! 🇺🇦
*речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв