Червоний промінь

Приморськ

 
Люди щодня збираються у центрі під українськими прапорами. Як повідомляють місцеві, затримано 8 осіб, усіх утримували під вартою. Частина – хлопці, які намагалися доправити ліки до найближчих сіл, за яким принципом затримували інших, з’ясовуємо.
Як кажуть приморці, спочатку із затриманими в застінку поводилися чемно, але сьогодні з’явилась інформація, що з людей почали знущатися та бити. Міський голова планує провести чергові перемови із окупантами, щоб відпустили хлопців.
Рашисти віджали у людей щонайменше 4 авто. З них зняли номери, зараз замість знаків реєстрації змародерені легковики роз’їжджають містечком з літерою Z.
Вчора росіяни розгромили місцеву АЗС. Там зберігалися запаси пального для роботи комунальних підприємств та підстанції швидкої допомоги. З паливом – величезні проблеми.
Вода та електрика в Приморську є. Відсутнє газопостачання. Інтернету практично немає. Проблеми з роботою зв’язку мережі Водафон.
В магазинах – порожні полиці. Підвозу продуктів немає. Приймають винятково готівку. Зняти її ще можна у місцевому відділенні Привату. Там величезні черги. Часто люди йдуть ні з чим, відстоявши під банком цілий день.
Комунальні підприємства у Приморську поки працюють.
Якщо хтось має інформацію з інших міст на Запоріжжі, надсилайте, будемо зводити.