Червоний промінь

Оперативна інформація ЗСУ: повітряна розвідка, штурм Зеленого Поля, часткова блокада Харкова

▪ На Донецькому і Таврійському напрямках бойові дії відбувалися вздовж всієї лінії зіткнення. росіяни штурмували Слов’янськ, закріпились у пункті Лозовому. В районах Зеленої Долини та Кремінної противник продовжує закріплюватись на зайнятих позиціях, готуються до наступальних дій.
▪росіяни штурмували Новотошківське та Попасну, успіху не мали. Закріпились в центральній частині населеного пункту Степне.
▪На Маріупольському напрямку продовжуються авіаційні удари по Маріуполю та блокування наших підрозділів в районі “Азовсталі”.
▪На Запорізькому напрямку окупанти штурмували Зелене Поле, успіху не мали.
▪На Південнобузькому напрямку, в районі населеного пункту Олександрівка, ворог обороняє зайняті позиції. Проводить повітряну розвідку. Не виключається ведення штурмових дій з метою виходу на адміністративні межі Херсонської області.
▪ Противник здійснив посилення угруповання військ за рахунок переміщення з території російської федерації окремих підрозділів 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу. Безуспішно намагається закріпитись в населеному пункті Рубіжне.
▪росіяни нарощують системи радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби у прикордонних з Україною районах Гомельської області. В Клімовці та Димамерці розгорнуто пости постановки радіоперешкод підрозділами. Також росіяни проводять тренування чергових сил і засобів протиповітряної оборони.
▪ Зберігається загроза завдання ракетно-авіаційних ударів по об’єктах цивільної та військової інфраструктури України з території республіки білорусь.
▪ На Сіверському напрямку ФСБ рф продовжують посилено охороняти українсько-російський кордон в Брянській та Курській областях. Триває перегрупування військ.
▪ На Слобожанському продовжується часткове блокування Харкова, продовжуються вогневі ураження підрозділів наших військ та об’єктів критичної інфраструктури.
▪ На Ізюмському напрямку ворог проводить повітряну розвідку позицій наших військ з метою визначення можливих напрямків наступу. росіяни намагались наступати у напрямках Заводи та Дібровного, успіху не мали.