Червоний промінь

Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ

Підрозділами Сил оборони відновлено контроль над населеними пунктами Орлове, Заградівка, Кочубєєвка
▪️В найближчий час очікується посилення окупантами вогню по українських підрозділах для переміщення своїх військ і подальшого блокування Чернігова.
▪️В Маріуполі окупанти продовжують вести штурмові дії. Очікуються спроби провести наступ у напрямках Краматорська і Покровська, а також зосередження зусиль у напрямку Світлодарська.
▪️Ворог намагався проводити штурмові дії в районах Попасної, Рубіжного, Новобахмутівки, Мар’їнки, Золотої Ниви. Успіху не мав.
▪️Ворог продовжує блокувати Харків, веде артилерійські обстріли міста. Переміщує артилерійські підрозділи в районі Ізюма.
▪️Противник розпочав підготовку до проведення референдуму зі створення так званої “херсонської народної республіки”.
▪️На Південнобузькому напрямку противник намагається вести наступальні дії в районі Олександрівки.
▪️В акваторії Чорного моря перебувають кораблі, оснащені крилатими ракетами морського базування “Калибр”. У військово-морській базі Севастополь завершено поповнення боєкомплекту КРМБ типу “Калибр” на фрегаті “Адмирал Макаров”.
▪️Триває переміщення на територію України додаткових підрозділів збройних сил рф для участі у війні. Окупанти вичерпують можливості з формування додаткових підрозділів.
▪️На Волинському напрямку в районах населених пунктів Пінськ, Лунінець республіки білорусь зафіксовано підрозділи повітряно-десантних військ збройних сил рф, які, ймовірно, були виведені з території України.
▪️Командування збройних сил рф з початком збройної агресії проти України втратило декілька військових керівників зі складу вищих офіцерів.