Червоний промінь

Як минула доба у різних куточках країни — підсумки від кореспондентів «Україна 24»

 
🔴Чернігівщина: Російська бомба знищила автомобільний міст через Десну. Але це не припинить поставок найнеобхіднішого, — повідомляють в ОВА. З 24 березня починає діяти ліміт на питну воду, що розвозять населенню: не більше 10 літрів на особу.
🟢Полтавщина: День минув без тривог. 60% підприємств легкої промисловості знов завантажені роботою. Половина сфери обслуговування і закладів харчування в області працюють.
🟠Кіровоградщина: Двічі в області лунала сирена. Без наслідків. У Кропивницькому працює 100% продовольчих магазинів. Та більше 70% непродовольчих. У місті також відновили сторічне бомбосховище на 1000 людей.
🔴Запоріжжя: Російські військові не пустили колону автобусів до Бердянська, де перебувають евакуйовані маріупольці. Наразі близько 50 автобусів стоять на в’їзді до міста. В окупованому Мелітополі на заправках закінчився газ і закінчується бензин.В Енергодарі російські окупанти зняли майже всі українські прапори із будівель.
🟢Тернопільщина: Протягом дня повітряної тривоги не було. В області триває посівна. За добу поліцейські передали армії ще понад 30 автомобілів, яких раніше вилучили в нетверезих водіїв.
🟠Черкащина: Повітряна тривога була раз за день в Умані. На Черкащині вже понад 30 потужних підприємств відновили свою діяльність 100%.
🟢Волинь: Кордон не порушений. День минув без обстрілів і надзвичайних ситуацій. У Луцьку кількість комунального транспорту вийшла на довоєнний рівень. Розпочала роботу соціальна їдальня для біженців. На обіди мерія виділила пів мільйона гривень.
🟢Рівненщина: День без повітряної тривоги. Кордон з Білорусією не порушений. В області прийняли понад 25 тисяч біженців. Лише 20% живуть в Рівному, інших розселяють рівномірно по всій області.
🔴Сумщина: Тривають бої за окупований Тростянець. Росіяни поставили блокпост на кладовищі і не дають хоронити людей. Тіла не вміщаються у морзі, тому зберігаються на вулиці.
🟢Буковина: День минув без сирен. Регіон уже прихистив понад 60 тисяч осіб з інших областей України. З них більше 19 тисяч – діти. У Чернівці переїхали 14 підприємств із Києва, Дніпра, Запоріжжя, Броварів, Запорізької та Харківської областей. Ще з 30 підприємствами ведуться перемовини.
🔴Харківщина: 1143 будівлі у Харкові зруйновано окупантами. Майже тисяча з них — житлові. З-під завалів обласної адміністрації дістали тіла 24 загиблих, пошуки продовжуються.
🟠Вінниччина: День минув відносно спокійно. Кілька разів оголошували повітряну тривогу. В область запрошують працювати підприємства з гарячих точок. Відсьогодні відновили видачу закордонних паспортів та ID-карток.
🟠Житомирщина: Доба була відносно спокійною. Під ворожим прицілом все ще лишається північ області. Однак, інші регіони облдержадмінітрація закликала повертатися до нормального життя в тилу та відновлювати економіку для обороноздатності країни.