Червоний промінь

Головне зі звернення Президента Володимира Зеленського

 
▪️Є інформація, що росія намагається залучити до війни найманців з інших країн. Намагається загнати у свої війська якомога більше молоді. Я попереджаю – це буде найгірше рішення в вашому житті.
▪️В полон взято ще багато нових російських строковиків – багато хто відмовляється повертатись до росії, а багато кого там і взагалі вважають мертвими.
▪️Виступив перед парламентом Німеччини. Їхня держава вже багато років від нас ніби розділена стіною. Невидимою, але все ж стіною. Та погляди німців змінюються, вони шукають нових шляхів та підходів, – це радує.
▪️Говорив з президентом Франції Еммануелем Макроном. Посилюємо захист України, скоординували спільні кроки до миру. Також були чергові переговори з Джо Байденом, деталі яких поки тримаються у секреті в інтересах безпеки.
▪️Сьогодні нагороджено орденами за мужність п’ятьох працівників ДСНС.
▪️Всюди, де бізнес може працювати – він має працювати. Уряд вже підготував рішення про розширення програми кредитування для підприємців. Бізнес зможе отримати кредит під 0% на час воєнного стану, а також на місяць після війни. Далі – мінімальна ставка 5%. Загальний обсяг кредитів може бути до 60 млн грн.
▪️Кабмін завтра проголосує за масштабне скорочення регуляцій. Було більше ніж 600 дозволів та ліцензій для бізнесу, а залишиться близько 20 обов’язкових.
▪️Доручено знайти законодавчу можливість, аби держава гарантувала 100% вкладів в український банк. Не частину, як зараз. Увесь депозит. Аби люди не втратили гроші.
«І наостанок. Наш Маріуполь, Харків, Чернігів, Київська область, Ізюм і всі наші міста-герої. Яким складно. Ми робимо все і робимо всі. Армія, поліція, ДСНС, гуманітарні конвої, церква… Увесь наш народ. Ми вас не залишимо. А їм не пробачимо. Ви будете вільні. Як усі ми на нашій землі».