Червоний промінь

Врятуємо юне життя! Віка потребує нашої допомоги

Врятуємо юне життя! Віка потребує нашої допомоги

Серед потоку чутливої інформації у ФБ, мою увагу привернув пост Ірини Неткал, керівника гуртка Кушугумського КЗ «Центр культури, спорту та дозвілля», із закликом врятувати 12-річну дівчинку:

«У нашій шкільній родині трапилась біда . В учениці 7-В класу Балабинської гімназїї “Престиж” Віки Андрух онкологія 3-ї стадії. На жаль, хвороба дуже швидко прогресує. Ми всі разом завжди були дружні та допомогали всім, хто в біді. Зараз нашої допомоги потребує дитина, яка ще не бачила життя. Мама сама тягне донечку. Давайте у цей нелегкий час допоможемо їм. Час іде навіть не на дні…  

Картка мами  5354 3210 91448408

Для з’ясування всіх обставин я поговорила з Іриною, яка тримає прямий контакт з мамою хворої дівчинки.

Ситуація дуже важка, але надія є. Віка наразі перебуває у Запорізькій обласній дитячій лікарні, проходить хіміотерапію, і якщо самі хіміопрепарати держава надає безкоштовно, то ліки для «захисту органів» потрібно купувати самостійно. Після кожного курсу треба їхати до Києва, здавати аналізи. Лише взяти пункцію зі спинного мозку у сучасній лабораторії коштує 17 тис.грн…

Мама Тетяна працює молодшою медсестрою. Виховує трьох дітей. Живуть на одну мінімальну зарплату. Тож діагноз донечки став для родини шоком. Урятувати маленьку самотужки їй не до снаги. Скромна і порядна людина соромиться вголос попросити про допомогу, тому цю місію на себе взяла пані Ірина. Вона розповіла про Віку унікальні речі.

Вікторія Андрух – надзвичайно тонка, творча натура, захоплюється ліпленням, малюванням, плетенням з бісеру. Із задоволенням займається англійською мовою. Дуже любить тварин, особливо коней, малює їх в різних ракурсах (на фото – роботи дівчинки). Має мрію колись покататися на гривастих. Ми обов’язково здійснимо її бажання. Потрібно лише допомогти фінансово на лікування юного Сонечка! Скільки коштує зараз лікування звичайної застуди, самі знаєте. А скільки коштів потрібно, щоб подолати рак – страшно уявити.

Люди ! Не будьте байдужими, важлива кожна гривня.

Реквізити картки мами наведені вище. Телефон для контакту пані Ірини:       097 757 65 32.

Підготувала Наталія СТІНА.