Червоний промінь

Комендантська година 9-10 квітня

КВиходячи з обстановки, яка склалася на сьогодні, та з метою підтримки малого та середнього бізнесу, який відіграє значну роль в економіці України, цими вихідними, як і в інші дні тижня, буде діяти комендантська година, яка щодня розпочинатиметься о 21.00 та триватиме до 05.00 ранку. Магазини, аптеки, заклади сфери обслуговування будуть працювати за своїми встановленими графіками”, – повідомлення ЗОВА.
Отже, у суботу та неділю комендантська розпочинається з 21:00, а триватиме до 05:00 ранку. У цей час заборонено перебувати на вулиці без спеціальної перепустки, виходити можна лише в укриття під час тривоги. Дотримуйтесь правил 2-х стін та світломаскування.
Разом з тим, відповідно до рішення регіональної комісії ТЕБ та НС, вводиться обмеження щодо відвідування населенням лісів, лісових масивів, лісопаркових зон, лісосмуг, зокрема зон відпочинку на їх території, парків (гідро-, луго-, лісопарків, парків культури та відпочинку, парків-пам’ятків, садово-паркового мистецтва, спортивних, дитячих, історичних, національних, меморіальних та інших), рекреаційних зон, садів, скверів, прибережних зон водоймищ, крім випадків службової необхідності.